top of page
Raval zobratu komanda
Rausis, the creative mind of Raval Bike
the creator of bent.lv, the cutter engineer of Raval Bike
the photographer, sewer and social media support in Raval Bike

PAR MUMS

 

Pirmo reizi es ieraudzīju ovālo zobratu 90-to gadu sākumā. Kādus 5 gadus atpakaļ sāku eksperimentēt, testēt un taisīt ovālos zobratus pats. Pa to laiku sāku griezt un slīpēt arī apaļos zobratus. 

Ovālo zobratu forma ir specifiski taisīta tieši priekš Raval, lai tā nebūtu plaģiāts un kopija. Izmantotie materiāli galvenokārt ir alumīnijs un atspertērauds. 

Apaļie zobrati tiek taisīti atsevišķi vienā eksemplārā saskaņojot zīmējumu ar klienta vēlmēm, stilu.

Pārējie velo aksesuāri, piemēram stūres cimdi, radās ikdienā strādājot par velo kurjeru un mēģinot atrast sev piemērotāko apģērbu gada aukstajās dienās. Galu galā nonācu pie secinājuma, ka vislabākais veids kā dabūt tieši tādu ziemas apģērbu kā vēlos, ir jāsāk taisīt to pašam. Iesaistīju tajā savu ģimeni un tagad mēs taisam stūres cimdus ikvienam velobraucējam. 

Mana komanda un galvenais atbalsts ir mana ģimene, draugi, kas darbojas velo tirdzniecības un servisa jomā, entuziasti un radošie cilvēki, kas nebaidās testēt mūsu ražojumus. Custom made bicycle parts.

 

Paldies jums visiem.

 

Par gala rezultātu ko jūs saņemat esam 3 atbildīgie:

 

Reinis - velo un to detaļu frīks, dzenos savu velo uztaisīt pēc iespējas pielāgotu tieši man un mēģinu izgudrot velo zobratus (ne vienmēr ar praktisku pielietojumu), nepārtaukti atrodos testēšanas procesā, darbojos ar pārdošanu un labprāt sarunājos ar klientiem aci pret aci.

 

Vladimirs - ar asu prātu apveltīts inženieris, spējīgs uzzīmēt un izgriezt gandrīz jebko no tērauda vai citiem līdzīgiem materiāliem. Viņš gūst prieku izgatavodams frīkbaikus (recumbent bike), vairāk viņa riteņus vari aplūkot šeit - http://bent.lv/

 

Kintija - šuj un taisa visa veida stūres cimdus, meklē materiālus un piegādātājus, fotografē visu kas nāk no Raval, tiek galā ar sociālo mediju un interneta lapas uzturēšanu, vizualizē visu.

 

 

bottom of page